Blanka Nohová – masáže

Výživové poradenství

Pestrá a zdravá strava je jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňujících výsledky Vašeho cvičení. Na základě výsledků měření přístroje In Body 270 vám sestavím jídelníček na míru. S ohledem na Vaše povolání, možnost pohybu a dosažení cíle, který se budu snažit Vám co nejblíže splnit. Hlavně žádné extrémy!

Cena služby
Sestavení jídelníčku na 14 dní + 3 × diagnostika In Body 270: 1 800 Kč

Jmenuji se Blanka Nohová a jsem majitelka Lymfatického centra v Třebíči. V oblasti masáží, školení nových masérských nadějí, péči o tělo a zaměření na zdravé hubnutí, lymfatický systém a boji proti celulitidě, se pohybuji dlouhých 15 let. Proto už moc dobře vím, co u mých klientek účinně a hlavně dlouhodobě funguje. Abych zjistila o lidském těle, ještě více, absolvovala jsem prestižní školení se závěrečnými zkouškami, v oboru výživy a fitness trenér. A vyplatilo se!

Ke klientům/klientkám, přistupuji individuálně bez striktních výživových tabulek, ale dle možností, dostupnosti potravin a zaměřujeme se na průřez vašimi zvyky, v dietnějším složení. Klademe si reálné cíle, bez drastických diet nebo super drahých potravin či komponentů. Společně sestavíme reálný dietní plán, reálný cvičební plán, můžete využít mých trenérských lekcí a vše si pohlídáme měřením na In Body, který nám většinu záhad objasní. Samozřejmě můžeme též pomoci našimi novinkami z oblasti hubnutí, jako jsou laserová liposukce, kavitace nebo lymfatické masáže. Vše najdete v našem lymfatickém centru!

Těším se na vaší návštěvu/telefon/mail a jsem přesvědčena, že společně dosáhneme přesně toho výsledku, po kterém toužíte!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram