Havajská masáž Lumi-Lumi

Havajská masáž Lomi – Lomi

Havajská masáž Lomi – Lomi je tradiční masáží, která je založena na rytmických technikách, při nichž masér využívá nejen prstů, dlaní, ale i předloktí a loktů.

Havajská masáž je často označována za perlu mezi masážemi neboli metodou laskavých rukou. Lomi-Lomi je jedna z nejstarších a nejsilnějších léčebných metod, která uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh i lymfatický systém a odlehčuje napětí v těle. Pohyby rukou nejen připomínají tanec Hula, ale i pohyby vln samotného oceánu. Masáž se provádí na celém těle a mohou být použity i příjemně nahřáté lávové kameny. Terapeut pracuje s klientem intuitivně a pomáhá uvolnit nejen zatuhlé svaly, ale i energetické bloky. Zveme vás, nejen na hlubokou relaxaci vašeho unaveného těla, ale i duše.

Cena služby
Cena havajské masáže Lumi – Lumi je 700 Kč za 90 minut.

Důležité: Před masáží vždy konzultujte svůj aktuální zdravotní stav s masérem, popřípadě poukažte na vaše momentální či dlouhodobé zdravotní potíže. Poté společně zvolíte tu nejlepší variantu, právě pro Vás.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram