Kavitace – Lymfatické centrum

Kavitace – bezbolestná liposukce

Kavitace neboli bezbolestná liposukce, je neoperativní metoda, kdy pomocí vysokofrekvenčního ultrazvuku rozpouštíme a rozbouráváme tukové buňky v problémových partiích.

Využíváme ultrazvukové hlavice, která jednoduše řečeno, zahřeje tukové buňky, vypudí z nich nahromaděný tuk, který poté tělo odvádí lymfatickým systémem, z těla ven. Pro rychlejší efekt, který nepociťujete okamžitě na váze, ale v centimetrech, doporučujeme ošetření právě zmíněné důležité lymfy. Ultrazvuková hlavice s vakuem vytváří podtlak, který rovnoměrně v ošetřovaných partiích, vyhladí i případnou celulitidu a podpoří metabolismus. Vaše kůže je po ošetření pravidelného tvaru, pevnější a hladší. Zákrok je nutný opakovat v několika po sobě jdoucích týdnech. Výsledek, za podpory pravidelného pitného režimu, vyvážené stravy a přiměřeného pohybu, je zaručený.

Cena služby
Cena celotělového ošetření bezbolestné liposukce: 650 Kč / 60 min.

Výhody bezbolestné liposukce

Dalšími benefity našeho přístroje Be Beauty 2205 není pouze boj proti tukům, ale i omlazení pleti v oblasti obličeje, minimalizuje póry, prokrvuje svaly a potlačuje tvorbu melaninu pigmentu.

Upozornění

Ošetření ultrazvukovou liposukcí se nedoporučuje lidem se srdečními chorobami, po transplantacích a bypassem. Dále neošetřujeme místa, kde je možný výskyt cévních poruch, povrchových žil, aterosklerózou a vysokým cholesterolem. Též se nedoporučuje ženám v den menstruace.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram