Vacustyler – Lymfatické centrum

Vacustyler je špičkou mezi přístroji na lymfatickou drenáž

V jednom momentu spaluje, prokrvuje a zrychluje látkovou výměnu v těle.

Během třicetiminutové příjemné relaxace dochází od pasu dolů, ke střídání fází podtlaku a tlaku. Podtlak dolní končetiny maximálně prokrví a fáze tlaku stimuluje lymfatický systém. Je to nejmodernější technologie proti onemocnění nohou a cév. Nejžádanější vedlejší účinky, při této kúře, jsou ztracené centimetry na břichu, stehnech a hýždích. Efektivní eliminace celulitidy a zdravý detox celého organismu, již po pár procedurách.

Cena služby
Cena za 30 minut lymfatické drenáže Vacustyler je 300 Kč.

Příznivé účinky vacustyleru působí primárně na odvod zplodin metabolismu, detoxikace, odstranění celulitidy, prevence křečových žil, prokrvení dolních končetin, regenerace ochablého vaziva, redukce objemu na stehnech, bocích, hýždích a břichu. Kůže je po pravidelné aplikaci hladší, pružnější a jemnější.

Nedoporučuje se pro klienty s akutním selháním ledvin, srdečními chorobami, těhotným ženám, onkologickým pacientům, hypotenzí, žilní nedostatečností, flebotrombozou, tromboembolií, se záněty a pacientům užívajících léky na krevní srážlivost. Svůj aktuální zdravotní stav, vždy konzultujte s naším personálem.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram