Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je speciální léčebná metoda formou masáže, která podporuje vyplavování odpadních látek z těla.

Je to celková detoxikace organismu, kdy z těla nejen odstraníme toxické látky, které jsou pro tělo škodlivé, ale nastartujeme mnoho, pro tělo důležitých funkcí. Podpoříme imunitní systém, krevní oběh, napomůžeme lepšímu metabolismu a tím zvyšujeme i svou fyzickou kondici. Bonusem je lepší spalování těla a podpora při hubnutí. Je jasně prokázáno, že tato manuální technika, která je zaměřená na povrchový lymfatický systém, může léčit a regenerovat např.: tělo po operacích, úrazech i císařském řezu, poruchy prokrvení, křečové žíly, lidi trpící únavou a slabostí organismu, tvorbu celulitidy, lipedém - lokální hromadění tuků, terapie bércových vředů, často vracející se migrény, otoky a edémy, cévní systém, problematika artrózy, zvýšení výkonu sportovce a mnoho dalších.

Cena služby
Cena za 30 min. půl tělové masáže 350 Kč
Cena za 60 min. celotělové masáže 600 Kč

Manuální lymfodrenáž nesmíte podstoupit pokud vás trápí:

Jakékoliv infekční onemocnění, tromboflebitida (žilní zánět), neobjasněné břišní obtíže, epilepsie, plexopatie, neuropatie, cévní mozková příhoda, těžké plicní onemocnění, těžké srdeční onemocnění, onkologické onemocnění, kožní onemocnění (akutní), nekompenzovaná hypertenze, patologická gravidita, glaukom (zelený zákal), onemocnění jater a ledvin.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram