Kolagenové solárium – Lymfatické centrum

Kolagenárium

Stop stárnutí, omládněte, již za 90 dní!

Fotoomlazení / hloubková regenerace nejen vaší pleti, ale celého těla, speciálním červeným světlem, vyzařovaného výkonnými kolagenovými trubicemi. Klinické studie prokázaly, že tato terapie urychluje regeneraci kožních buněk o 150 až 200 procent. Výsledkem je viditelně mladší, vypnutější a jasnější kůže, bez vrásek. Kolagenové ošetření zaručuje mladistvý vzhled kůže přirozeným způsobem i zevnitř. Zásadní je obnova kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Ošetření je velmi rychlé. Aplikace by měla v průměru na ležícím KOLAGENÁRIU trvat 20 minut. Doporučuje se čistá pleť bez make upu.

Cena služby
Ceny Kolagenária:
Jednorázový vstup 16 Kč / min.
Permanentka 100 min.: 12 Kč / min.
Pernamentka 200 min.: 11 Kč / min.
Pernamentka: 300 min.: 10 Kč / min.

Mezi jednotlivými návštěvami doporučujeme přestávku 48 hodin. Světlo je velmi intenzivní, proto je nutné používat ochranné brýle. Poté už jen ležíte a intenzivně cítíte, jak vaše pleť a tělo maximálně regeneruje.

Kdy byste neměli používat Kolagenárium?

Vždy se poraďte se svým lékařem, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před použitím Kolagenária. Nedoporučuje se těhotným ženám, epileptikům, lidem citlivých na světlo, při antibiotikách nebo jiných lécích, řešících akutní zdravotní stav. Proto budeme rádi, když s námi před první terapií svůj aktuální zdravotní stav konzultujete.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram