Přístrojová lymfodrenáž – Lymfatické centrum

Přístrojová lymfodrenáž – lymfatické kalhoty

Lymfatické kalhoty, jsou účinnou a velmi příjemnou terapií mízního systému.

Námi je doporučená, nejlépe po aplikaci celkové procedury manuální lymfodrenáže. Důležité pro toto ošetření je, na začátku manuálně otevřít lymfatické uzliny. Poté si jen užíváte příjemných 50 min. masáže od pasu, až po dolní končetiny. Kalhoty se opakovaně nafukují do jednotlivých komor a po skončení této lymfomasáže, se budete cítit lehce a odpočatě.

Cena služby
Cena za 50 minut přístrojové lymfodrenáže je 170 Kč

Přístroj LYMFOVEN je určen pro léčbu mízních (lymfatických) otoků, žilní nedostatečnosti, imunity, nadváhy, bolestivé menstruace, po liposukci, jako předoperační a pooperační prevence hluboké trombózy, rehabilitace poúrazových stavů, spojená s otoky postižených končetin. Přístroj je také za dohledu lékařů vhodnou pomůckou při rehabilitaci sportovců i pracovníků, kteří mají nadměrné zatížení dolních končetin a chtějí regenerovat.

Přístrojová lymfodrenáž se nedoporučuje:

Osobám s jakýmkoli infekčním onemocněním, žilními záněty, epilepsií, neuropatií, cévní mozkové příhody, plicní onemocnění, onkologické onemocnění, akutní kožní problémy, patologická gravidita, zelený zákal nebo i hypertenze.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram